Hodnocení

Aktuální letáky - Freeport

Omlouváme se, ale pro Freeport nemáme žádný platný leták.
Podívejte se na další letáky z kategorie Sportovní zboží, Textil, například:

Outletové centrum Freeport, blízko města Znojma, je prvním outletovým centrem v České republice a se svými 22.400 čtverečními metry obchodní plochy patří mezi největší nákupní centra svého druhu ve střední Evropě. 75 obchodů, 250 světových značek, 6 kaváren a restaurací učiní z nakupování příjemný zážitek.

Značková móda na Freeportu

Na Freeportu najdete velký výběr sportovního a oblečení pro volný čas nejoblíbenějších světových značek: Nike, Adidas, Puma, Reebok, O´Neill, Helly Hansen, Diesel, Levi's, Gear, Pepe Jeans a další. Dámskou módu např. značky Mango, Mexx, Paris Women, Pietro Filipi.

Zákazníci, kteří si skutečně potrpí na velmi vysokou úroveň mohou koupit na Freeportu modely známých světových značek a návrhářů: Tommy Hilfiger, Frey Wille, Havrey, Jerem, Guess, Versace Jeans a další. Ve Freeportu si můžete pořídit také vybavení do domácnosti např. od značek Rosenthal, Versace, Thomas, Preciosa, Scan Quilt.

Nikde jinde nekoupíte značkovou módu levněji!

Freeport prodává značkovou módu za ceny, které jsou díky unikátnímu obchodnímu systému minimálně o 30 až 50 % nižší než v běžných obchodech. V období speciálních slevových akcí mohou být ceny dokonce až o 70 % nižší. Překvapivě nízkých cen Freeport dosahuje tím, že značkové obchody zde nabízejí zboží z právě dobíhajících kolekcí. Jedná se o produkty, které ve svých domovských značkových prodejnách ustoupily nově přicházející kolekci. Pestrá paleta nejen módního zboží nabízeného v outletovém centru Freeport tak obsahuje hodnotné kolekce mezinárodních top návrhářů, které jsou k dispozici za bezkonkurenční ceny.

Otevřeno denně od 10 do 21 hodin.

Otevírací doba Freeportu je opravdu jedinečná: 7 dní v týdnu po celý rok! Návštěvníci Freeportu mohou tedy nakupovat i v neděli a o svátcích.

Snadná dostupnost pro české i rakouské zákazníky

Outletové centrum Freeport se nachází blízko města Znojma, v sousedství známého zábavního a nákupního centra Excalibur City. Pro lepší přehlednost jsme pro Vás připravili speciální stránku s popisem příjezdu.

Identifikační údaje

Společnost zapsána v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl C, vložka 47035
IČ: 264 29 101, DIČ: CZ 264 29 101

Freeport v Evropě

Outletové centrum Freeport Fashion Outlet v Hatích vybudoval mezinárodní koncern Freeport plc, který byl do roku 2007 obchodován na Londýnské burze. Od svého založení se společnost vypracovala až na místo předního evropského vývojáře, majitele a provozovatele outletových středisek. Na podzim roku 2007 odkoupila všechny akcie koncernu skupina The Carlyle Group, jeden z nejúspěšnějších soukromých ekvitních investorů na světě.
Kromě centra v Hatích na česko-rakouské hranici provozuje Freeport největší outletové středisko Evropy v Lisabonu v Portugalsku. Další outletové centrum Freeportu se nachází ve Švédsku: Freeport Kungsbacka.


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.