Nová kolekce #COPATUTOJE se značkou Pilsner Urquell je tu! | Magazín AkcniCeny

Hodnocení

Aktuální letáky - Fruitisimo

Omlouváme se, ale pro Fruitisimo nemáme žádný platný leták.
Podívejte se na další letáky z kategorie Ostatní, například:

Poprvé se Fruitisimo v České republice objevuje v roce 2003, kdy je v pražském OC Palác Flora otevřena první prodejna Fruitisimo Ice Cream. V současné době je prodejen po České republice více než dvacet.  Prodejny Fruitisimo se dělí na dva druhy, Fresh a Ice Cream. Oba koncepty jsou navrženy s ohledem na zákazníka - Fruitisimo nabízí vždy kvalitní a zdravé produkty, které u nás nejsou všední, přesto se setkávají s ohromným úspěchem u zákazníků. A to hlavně proto, že jsou vyrobeny vždy z čerstvých a vysoce kvalitních surovin, které procházejí přísnou kontrolou.                    
                    

Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.