Nová kolekce #COPATUTOJE se značkou Pilsner Urquell je tu! | Magazín AkcniCeny

Hodnocení

Aktuální letáky - GrandOptical

Omlouváme se, ale pro GrandOptical nemáme žádný platný leták.
Podívejte se na další letáky z kategorie Ostatní, například:

GrandOptical je součástí mezinárodní sítě GrandVision, která v oblasti oční optiky a péče o zrak patří k největším provozovatelům ve světě a působí v řadě zemí. V České republice provozuje značka GrandOptical 43 prodejen oční optiky. Disponuje nejmodernějšími technologiemi a díky tomu svým zákazníkům nabízí vysokou kvalitu výrobků. Nabízí také kvalitní služby, např. pojištění nebo záruku spokojenosti.

V roce 2013 představila značka GrandOptical nový koncept prodeje brýlí. V GrandOptical jsou tak nyní obroučky nově rozděleny do pevných cenových kategorií od 500 Kč až po značkové brýle. Cenové kategorie přitom zákazník uvidí již při vstupu do prodejny, takže se může snadno zorientovat a vybrat si cenu, která mu nejvíce vyhovuje. Vedle pevných cenových kategorií najdou zákazníci v GrandOptical také přehledný ceník brýlových čoček.

Nový koncept zákazníkům ukazuje, že v GrandOptical jsou kvalitní brýle nyní dostupné opravdu pro kohokoli. A záleží pouze na zákazníkovi, zda si vybere brýle za 990 Kč, nebo za 5 000 Kč. GrandOptical nyní nabízí brýle za ceny, které sednou každému. Více informací na www.grandoptical.cz.

Prohlédněte si také slovenské letáky Grand Optical


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.