Hodnocení

Aktuální letáky - Iceland

Omlouváme se, ale pro Iceland nemáme žádný platný leták.
Podívejte se na další letáky z kategorie Hypermarkety a supermarkety, například:

První zmínky o společnosti Iceland se datují do roku 1970, kdy Malcolm Walker se společníkem ve Velké Británii otevřel první obchod. O devět let později se začaly vyrábět první produkty se jménem Iceland. Dalším z milníků byl pro Iceland rok 1986, kdy se stal prvním řetězcem, jež z potravin odstranil umělá barviva, příchutě a některé konzervanty.

Společnost během let získala i mnoho prestižních ocenění a uznání, jako je zařazení mezi dvacet velkých společností, pro které chtějí lidé nejvíc pracovat (2009) či mezi deset zákazníky nejlépe hodnocených společností ve Velké Británii. V roce 2015 se Iceland stal dvojnásobným držitelem titulu nejlepší zaměstnavatel ve Velké Británii.

Společnost Iceland v současnosti působí již ve více jak 30 zemích světa. Napříč Velkou Británií provozuje více než 850 prodejen Iceland s vysoce kvalitními mraženými potravinami za dostupnou cenu. U nás můžeme v prodejnách Iceland nakupovat od roku 2011, a to:


• Praha 10 – Malešice

• Kladno – prodejna v bloku obchodů na Václaváku

• Říčany u Prahy

• Praha 5 – Galerie Luka

• Praha 8 – u stanice metra Ládví

Mottem společnosti Iceland je: „Potraviny, kterým můžete věřit.“ Na svém dobrém jméně pracuje Iceland více jak 45 let. Důraz je kladen především na kvalitu potravin, jejich původ a správné zpracování. Napadlo vás někdy, jaké jsou výhody mražených potravin? Jedná se o přirozený způsob prodloužení životnosti pokrmů a čerstvých potravin bez použití konzervačních látek, který navíc redukuje množství škodlivých mikrobů. Na náš stůl se tak dostanou pouze pokrmy zamrazené ve stavu ideální čerstvosti, a to rychle a za příznivé ceny.

Iceland neponechává nic náhodě a radí svým zákazníkům, jak správně mražené výrobky a zboží Iceland rozmrazovat a zachovat tak jejich vysokou kvalitu. Důležité je vyhnout se příliš dlouhému rozmrazování a již rozmrazené potraviny co nejrychleji zpracovat. Nejbezpečnějším způsobem je rozmrazování při nízkých teplotách v chladničce, kdy dochází k redukci poškození buněk a růstu mikroorganismů. Využít můžete i mikrovlnou troubu a studenou vodu (nikdy ne horkou).

Akční zboží Iceland
 si můžete prohlédnout na stránkách akčního letáku Iceland. Čtrnáctidenní leták Iceland nabízí širokou škálu zboží, slev i výhodných nabídek, které uspokojí i nejnáročnější zákazníky.


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.