Magazín AkcniCeny | Trápí vás zaschlé kapky ve sprše? Zbavte se jich bez chemie

Hodnocení

Aktuální letáky - Home Art

Omlouváme se, ale pro Home Art nemáme žádný platný leták.
Podívejte se na další letáky z kategorie Ostatní, například:

Home Art je relativně mladý projekt, který vznikl v roce 2003. Jeho posláním bylo dodávat zákazníkům kvalitní nábytek, v moderním designovém stylu. V nabídce Home Art najdete široký výběr toho nejlepšího od předních světových výrobců v oblasti bytových doplňků a nábytku. Zákazníka jistě potěší kvalitní servis a ochotný persnoál, který vždy rád pomůže s výběrem materiálu a barevného provedení. Výběr je opravdu široký: sklo, porcelán, vše co se týká vaření a stolování, příprava kávy a čaje, kávovary, mixéry, toustery a další elektrospotřebiče, víno, plastové doplňky, italský design, tašky, boty, bytový textil, ale také dekorace, umělé květiny a dárky. Z nábytku najdete v nabídce sedací soupravy, zahradní, moderní, čalouněného a designového nábytku, ale také grily, zahradní a bytové doplňky.                    

Prohlédněte si také slovenské letáky Home art


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.