Hodnocení

Aktuální letáky - Humanic

Omlouváme se, ale pro Humanic nemáme žádný platný leták.
Podívejte se na další letáky z kategorie Sportovní zboží, Textil, například:

HUMANIC znamená móda: Neustále se měnící kolekce obuvi přináší bez zpoždění mezinárodní trendy do našich prodejen. Klasické a stylové doplňky vhodně doplňují náš široký sortiment.

HUMANIC nabízí kvalitu: Naše standardy kvality a její neustálá kontrola vám poskytují vždy jen tu nejlepší kvalitu. V případě jakýchkoliv problémů tyto řešíme rychle a bez vytáček.

HUMANIC prodává značky: Značky vytvářejí důvěru, dávají nám jistotu a dělají nás jedinečnými v oblasti módy a kvality.

HUMANIC znamená kulturu obuvi: Více než 100 let zkušeností a tradice ve výrobě bot je základem jedinečné pozice značky HUMANIC ve světě obuvi. V obuvi spojujeme módu a kulturu prodeje s s cílem nabídnout vám to nejlepší.

HUMANIC je shoemanic: Móda je současně inspirující a vzrušující. A proto tak silně ovlivňuje naše nálady. A tak HUMANIC vymyslel termín „shoemanic“. Shoemanic je jedinec s vášnivým až obsesivním vztahem k botám. To jsou lidé, kteří boty shromažďují, milují je či jejich osobnost se mění jako důsledek nošení jejich oblíbených bot. Jste také Vy shoemanic? Tak navštivte naši prodejnu HUMANIC!

Prohlédněte si také slovenské letáky Humanic


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.