KORONAVIRUS AKTUÁLNĚ Prací prostředky se slevou až -67%

Hodnocení

Aktuální letáky - HzH Sport

Omlouváme se, ale pro HzH Sport nemáme žádný platný leták.
Podívejte se na další letáky z kategorie Ostatní, například:

Společnost HZH SPORT je prodejcem sportovního zboží světových značek ADIDAS, NIKE, REEBOK, ALPINE PRO. Nabízí široký sortiment produktů nejen pro volný čas, ale také pro jednotlivé druhy sportovních aktivit jako je tenis, fotbal, fitness, aerobik, dance a další. Na trhu působí HZH SPORT již od roku 1993 a má zastoupení v kraji Jihomoravském, Olomouckém, Moravskoslezském, Zlínském a kraji Jihočeském, a to v celkovém počtu 20 maloobchodních prodejen. Své prodejny má i na Slovensku v Trenčíně a Žilině. HZH SPORT nabízí možnost doobjednávky zboží, převozu zboží z jiné prodejny, možnost výměny či odložení zboží. Věrným zákazníkům poskytuje slevy prostřednictvím zákaznických karet.

Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.