Jamall

Hodnocení

Aktuální letáky - Jamall
Chcete vědět, kdy vyjde nový leták Jamall? Nastavte si upozorněníAno, uděláme vše pro to, abyste byli DOMA spokojeni.

Neumíme vám sice sehnat vzorného manžela, tolerantní manželku, milou přítelkyni, nebo hodného dědu a babičku, dokážeme ale přispět k Vaší každodenní pohodě a pocitu skutečného domova podle Vašich představ.
Pocitu, který Vás pohladí při odpočinku po těžkém dni, při setkání s přáteli nebo i při běžných domácích pracích, kdy oceníte nejen pohodlí, ale také praktičnost a kvalitu.

Někdy je těžké najít to, co hledáme, prochodíme desítky prodejen a počáteční radost z očekávání se může změnit v nervozitu a zklamání.

My jsme přesvědčeni, že v prodejnách Jamall se Vám to nestane a právě naše prodejny jsou tím místem, na kterém najdete to, co hledáte. Kde si dokážete vybrat, kde Vám vyjdou vstříc a kam se rádi po čase vrátíte.

Široká nabídka různých stylů, provedení a cenových úrovní nábytku od vybraných dodavatelů, u kterých je odpovídající kvalita samozřejmostí, široké služby, to jsou spolu s ochotou a znalostí našich prodejců základy k tomu, aby si každý náš zákazník užil dobrý pocit z pořízení nového vybavení svého domova.

Milí zákazníci, k nám není daleko. Máme největší řetězec vlastních prodejen nábytku s kuchyňskými studii v České republice. Naši pracovníci Vám rádi poradí a pomohou ve více jak 30 prodejnách.

Jsme na trhu s nábytkem již od roku 1991, ale máme stále stejný cíl „Váš každodenní dobrý pocit z věcí, které Vás obklopují ve Vašem domově“.

Každý z vás, kdo si kupuje nábytek, by rád věděl, jak to asi bude vypadat u mě doma. Proto v našich prodejnách uvidíte expozice nábytku, které jsme pro vás vybudovali, aby vaše rozhodování bylo snazší. Takto naaranžovaný nábytek včetně bytových doplňků umocní Vaši představivost. Expozice nábytku jsou nejen v prodejnách JAMALL-CZ a.s., ale tvoříme je i pro zákazníky velkoobchodu v našich patronátních prodejnách.

Nabídka JAMALLu je naprosto kompletní. Každý u nás může koupit systémový nábytek, kuchyně, sedací soupravy, obývací stěny, ložnice a bytové doplňky. Až otevřete naše stránky, hned se o tom přesvědčíte.

Modulové systémy splňují potřebu mnoha variantních řešení, kde je k dispozici v průměru až 100 prvků využitelných pro různé kombinace požadovaných sestav.

CENY – obchodníci většinou říkají: „Naše ceny jsou nejlepší“. My říkáme: „Přijďte a přesvědčte se“.

- Máme výhradní zastoupení světových nábytkářských firem pro ČR

- Máme 12 000 m2 moderních skladovacích ploch v Žamberku, což nám umožňuje být maximálně flexibilní v našich dodávkách

- Máme dokonalý logistický servis

To vše nám umožňuje minimalizovat naše náklady a tím dosahovat vynikajících konkurenceschopných cen.

JAMALL - to je Váš „nábytek pro každý den“. Přijďte se přesvědčit.

Jamall - nabídka aktuálního akčního zboží

Prohlédněte si aktuální akční zboží Jamall. Ty nejlepší nabídky z letáků najdete v části Zboží, seznam obchodů pak v části prodejny Jamall.