Magazín AkcniCeny | Víte, co udělá kostka ledu v květináči s orchidejemi?

Hodnocení

Aktuální letáky - Jamall

Hodnocení Jamall  

Reklama
Ano, uděláme vše pro to, abyste byli DOMA spokojeni.

Neumíme vám sice sehnat vzorného manžela, tolerantní manželku, milou přítelkyni, nebo hodného dědu a babičku, dokážeme ale přispět k Vaší každodenní pohodě a pocitu skutečného domova podle Vašich představ.
Pocitu, který Vás pohladí při odpočinku po těžkém dni, při setkání s přáteli nebo i při běžných domácích pracích, kdy oceníte nejen pohodlí, ale také praktičnost a kvalitu.

Někdy je těžké najít to, co hledáme, prochodíme desítky prodejen a počáteční radost z očekávání se může změnit v nervozitu a zklamání.

My jsme přesvědčeni, že v prodejnách Jamall se Vám to nestane a právě naše prodejny jsou tím místem, na kterém najdete to, co hledáte. Kde si dokážete vybrat, kde Vám vyjdou vstříc a kam se rádi po čase vrátíte.

Široká nabídka různých stylů, provedení a cenových úrovní nábytku od vybraných dodavatelů, u kterých je odpovídající kvalita samozřejmostí, široké služby, to jsou spolu s ochotou a znalostí našich prodejců základy k tomu, aby si každý náš zákazník užil dobrý pocit z pořízení nového vybavení svého domova.

Milí zákazníci, k nám není daleko. Máme největší řetězec vlastních prodejen nábytku s kuchyňskými studii v České republice. Naši pracovníci Vám rádi poradí a pomohou ve více jak 30 prodejnách.

Jsme na trhu s nábytkem již od roku 1991, ale máme stále stejný cíl „Váš každodenní dobrý pocit z věcí, které Vás obklopují ve Vašem domově“.

Každý z vás, kdo si kupuje nábytek, by rád věděl, jak to asi bude vypadat u mě doma. Proto v našich prodejnách uvidíte expozice nábytku, které jsme pro vás vybudovali, aby vaše rozhodování bylo snazší. Takto naaranžovaný nábytek včetně bytových doplňků umocní Vaši představivost. Expozice nábytku jsou nejen v prodejnách JAMALL-CZ a.s., ale tvoříme je i pro zákazníky velkoobchodu v našich patronátních prodejnách.

Nabídka JAMALLu je naprosto kompletní. Každý u nás může koupit systémový nábytek, kuchyně, sedací soupravy, obývací stěny, ložnice a bytové doplňky. Až otevřete naše stránky, hned se o tom přesvědčíte.

Modulové systémy splňují potřebu mnoha variantních řešení, kde je k dispozici v průměru až 100 prvků využitelných pro různé kombinace požadovaných sestav.

CENY – obchodníci většinou říkají: „Naše ceny jsou nejlepší“. My říkáme: „Přijďte a přesvědčte se“.

- Máme výhradní zastoupení světových nábytkářských firem pro ČR

- Máme 12 000 m2 moderních skladovacích ploch v Žamberku, což nám umožňuje být maximálně flexibilní v našich dodávkách

- Máme dokonalý logistický servis

To vše nám umožňuje minimalizovat naše náklady a tím dosahovat vynikajících konkurenceschopných cen.

JAMALL - to je Váš „nábytek pro každý den“. Přijďte se přesvědčit.

Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.