Hodnocení

Aktuální letáky - Kanzelsberger

Omlouváme se, ale pro Kanzelsberger nemáme žádný platný leták.
Podívejte se na další letáky z kategorie Ostatní, například:

Celonárodní síť knihkupectví Kanzelsberger nabízí více než 56 000 denně aktualizovaných záznamů knih všech žánrů: beletrie, dětské knihy, učebnice, slovníky, odbornou a technickou literaturu, historie, encyklopedie, hudebniny, mapy a atlasy.

Vlajkovou lodí je čtyřpatrový Dům knihy Kanzelsberger na Václavském náměstí na Můstku, který patří mezi nejvýznamnější knihkupectví v zemi a byl prvním knižním obchodním domem v Česku. V celé zemi firma Kanzelsberger provozuje přes čtyřicet obchodů poskytujících širokou škálu zajímavých služeb.

Samozřejmostí je možnost pohodlně zaplatit všemi běžnými platebními kartami. Stejně tak není nic jednoduššího, když chcete knihou někomu udělat radost a potřebujete dárek krásně zabalit – v knihkupectvích Kanzelsberger jsou připraveni poskytnout i tuto službu. Umějí zde vyřešit i situaci, kdy víte, že knihou k narozeninám nebo pod stromeček svým nejbližším uděláte radost, ale nevíte, co jim vybrat. Nabízíme dárkové poukázky v hodnotě padesát, sto, dvě stě a pět set korun. Poukázky přitom platí v celé síti firemních knihkupectví.

U Kanzelsbergera najdete i spoustu užitečných informací o zhruba 56 000 knih vydaných v Česku. A pokud potřebujete nějakou knihu ze zahraničí, určitě se taky přijďte poradit. V prodejnách Kanzelsberger uděláme vše pro to, abychom ji zákazníkovi mohli dodat za rozumnou cenu. Úplně zdarma může každý fanda knih dostávat jednou týdně zpravodaj o knižních novinkách, výhodných cenových nabídkách i různých kulturních akcích – stačí na webových stránkách knihkupectví vyplnit jednoduchý formulář.

Chcete jít na koncert nebo sportovní událost, ale nemáte čas shánět lístky? Ve všech knihkupectvích Kanzelsberger jsou v prodeji i vstupenky nabízené v síti Ticketstream. Potřebujete dobít mobil? V knihkupectvích Kanzelsberger si můžete pohodlně dobít kredit ať už máte telefon v síti Telefónica O2, T-Mobile nebo Vodafone.

Určitou výjimkou je výprodejová prodejna Kanzelsberger na Vinohradské třídě v Praze nedaleko Českého rozhlasu. Právě tady můžete objevit hotový poklad, pokud sháníte knihu, kterou jinde už nedostanete. Na své si přijdou i studenti či veřejné knihovny: mnohé tituly se prodávají se slevou 50 až 90 %.

Široké spektrum služeb patřících k firemnímu standardu získáte pochopitelně i v Domě knihy Kanzelsberger. Navíc zde ale najdete literární kavárnu s bohatým výběrem kvalitních káv, čajů a jiných nápojů. V příjemném historickém prostředí si můžete vychutnat posezení s přáteli, případně se zúčastnit některého z mnoha knižních křtů a autogramiád. Samozřejmě zde můžete využít i počítače s internetovým připojením.

Nejen pro maminky zde funguje také dětský koutek, kde si děti mohou hrát, zatímco jejich maminky, tatínci, babičky či jiný doprovod si mohou popovídat nad šálkem kávy nebo čaje. V nabídce je i lehká svačinka pro děti. V Domě knihy Kanzelsberger najdete i specializovaná oddělení. Oddělení hudebnin s hudebním antikvariátem prodává a vykupuje nový i antikvární notový materiál, knihy o hudbě a zpěvníky. Nechybí ani široký sortiment deskových společenských her, dřevěných a kovových hlavolamů a puzzle, hrací a tarotové karty.

A ještě jedna ohromně příjemná maličkost. Sedačky po celém obchodním domě umožňují zákazníkům pohodlné seznámení s vybranými knihami. V klidu a beze spěchu, nikdo vás odtud nebude vyhazovat.

Stálí zákazníci knihkupectví navíc mohou získat kartu věrnostního programu a ušetřit tak při každém nákupu pět procent. Klubová karta přitom platí ve všech prodejnách sítě. Navíc při různých příležitostech klubovým zákazníkům nabízíme různé dárky nebo mimořádné nabídky.

Kanzelsberger podporuje také slevové programy vybraných partnerů: levněji mohou nakupovat cestující Českých drah či žlutými autobusy Student Agency, členové Klubu posluchačů Českého rozhlasu Reginy, studenti při platbě kartou Student+ a také zde svým nakupováním mohou spořit na penzi zákazníci, kteří jsou členy AXA Clubu.

Podrobnosti o jednotlivých obchodech, akčních nabídkách, pozvánky na křty či informace o různých soutěžích najdete na www.kanzelsberger.cz.

Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.