Hodnocení

Aktuální letáky - Klenoty Aurum

Omlouváme se, ale pro Klenoty Aurum nemáme žádný platný leták.
Podívejte se na další letáky z kategorie Ostatní, například:

Společnost Klenoty Aurum byla založena v roce 1956 a až do roku 1990 byla státní společností. Po transformaci v devadesátých letech na akciovou společnost, byla firma v roce 1997 prodána v řádné privatizaci soukromým investorům, kteří společnost revitalizovali a kompletně zrekonstruovali. Společnost postupem času získala licenci na distribuci významných švýcarských hodinek – Movado, Concord, Sector, Ebel a Corum. Firma také získala výhradní zastoupení pro prodej módních hodinek Tommy Hilfiger, Hugo Boss a Lacoste.

V současné době působí v České republice více než 40 prodejen. Klenoty Aurum uvedli na český trh také módní značky Emporio, Armani, DKNY a Charriol. V současnosti Klenoty Aurum představují největší síť značkových obchodů se šperky a hodinkami v České republice s nejširším sortimentem zlatých, stříbrných a briliantových šperků a značkových hodinek.

Prohlédněte si také slovenské letáky Klenoty Aurum


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.