Nová kolekce #COPATUTOJE se značkou Pilsner Urquell je tu! | Magazín AkcniCeny

Hodnocení

Aktuální letáky - Koberce K+K

Omlouváme se, ale pro Koberce K+K nemáme žádný platný leták.
Podívejte se na další letáky z kategorie Nábytek, například:

Společnost Koberce K+K byla založena v roce 1993 a v témže roce byla otevřena první prodejna ve skromném prostředí tehdejších sběrných surovin v Příbrami. Prodejní plocha tehdy činila pouhých 80 m2. Sortiment v této prodejně byl ve srovnání s dnešní nabídkou značně omezený. Ještě tentýž rok firma otevřela další dvě provozovny v Mladé Boleslavi a v Milevsku.

V následujících letech se firma rozrůstala a stejně tak i nabídka sortimentu v jejích prodejnách. V roce 2004 došlo k rozdělení společnosti Koberce K+K spol. s r.o. na dvě samostatné společnosti, které na sobě nejsou závislé a ani spolu nespolupracují, pouze užívají společný název, který je všem našim zákazníkům velice dobře znám. Společnost Koberce Kozák s.r.o.  je v roce 2009 jedním z hlavních hráčů na trhu s velkometrážními prodejnami zabývajícími se převážně prodejem koberců, PVC a dalších bytových doplňků.
 
Společnost Koberce K+K odebírá zboží přímo od největších výrobců podlahových krytin, tudíž může svým zákazníkům nabídnout opravdu ty nejlepší ceny. Je to již 16 let zkušeností a krédem naší společnosti však nejsou pouze nízké ceny, ale také dbáme na laskavost a odbornost našeho personálu. Jestli je toto snažení správné se můžete přesvědčit na našich 16 prodejnách, kde nenabízíme pouze koberce a PVC ale také ostatní doplňky


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.