Hodnocení

Aktuální letáky - Koberce Trend

Omlouváme se, ale pro Koberce Trend nemáme žádný platný leták.
Podívejte se na další letáky z kategorie Hobby, kutilství a domácí potřeby, například:

Koberce Trend je mezinárodně působící obchodní řetězec, který v České republice existuje od roku 1997.

Nabízíme nejlevnější kusové koberce a dětské kusové koberce ve více rozměrech, objektové, hotelové, vlněné, bytové a kancelářské koberce v různých šířích, scroll, potisk, vysoké i nízké smyčkové koberce, střižené, zateplené s filcovým podkladem, běhouny, jekor, rohože, koupelnové předložky, čistící zóny PVC, samolepící PVC, linolea, aquamat, podlahové krytiny, laminát a doplňky k laminátovým podlahám, dřevěné podlahy, zdravotní matrace, rošty, polštáře, garnýže

Prohlédněte si také slovenské letáky Koberce Trend


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.