Letáky Komfort

Omlouváme se, ale pro Komfort nemáme žádný platný leták.
Podívejte se na další letáky z kategorie Ostatní, například:Nastavte si upozornění na nový leták Komfort


Společnost Sklepy Komfort S.A. je jedna z největších prodejních sítí ve Střední Evropě specializujících se na podlahové krytiny. Začali jsme v 90. letech působit v Polsku, kde jsme takřka 20 let získávali zkušenosti v oboru podlah. Dnes působíme jako část holdingu Enterprise Investors také na území Česka a Slovenska. Ve více než 140 prodejnách nabízíme široký výběr podlahových krytin, koberců, běhounů, plovoucích podlah, dřeva, příslušenství pro montáž a péči o podlahu, ale také dveře, záclony a závěsy.

Díky dlouholetým zkušenostem jsme mohli vytvořit nabídku, která vychází vstříc očekávání i těch nejnáročnějších zákazníků. V současnosti můžeme nabídnout výběr více než 5000 vzorů koberců, 2000 podlahových krytin, téměř 1000 vzorů plovoucích podlah a dřeva a přes 300 vzorů látek a dveří. V nabídce máme výrobky renomovaných světových a evropských výrobců a také jedinečné produkty vytvořené speciálně pro společnost Sklepy Komfort SA.

Přední pozici na trhu vděčíme také skupině vysoce specializovaných prodejců a konzultantů, kteří plní roli poradců zákazníků, pomáhají vybrat vhodnou podlahu. Další výhodou nákupu v síti Komfort je široké spektrum příbuzných služeb. Obšíváme koberce, přistřihujeme podle přání zákazníků, zajišťujeme montáž podlah, výhodný splátkový systém, dopravu a odnos zakoupeného zboží do bytu.

Znalosti a zkušenosti nám umožnily vytvořit nabídku také pro podnikovou klientelu. Právě pro ně vznikla kolekce Kontrakt, neboli skupina produktů se zvýšenými užitnými parametry, s atesty a certifikáty nutnými pro veřejné budovy. Naše investiční nabídka je určena zejména bankám, úřadům, nemocnicím, školám, hotelům, restauracím, stavebním firmám, developerům a průmyslovým objektům.