Letáky Koupelny Ptáček

Omlouváme se, ale pro Koupelny Ptáček nemáme žádný platný leták.
Podívejte se na další letáky z kategorie Nábytek, například:Nastavte si upozornění na nový leták Koupelny Ptáček


Ptáček - velkoobchod, a.s. je česká, dynamicky se rozvíjející společnost. Je největším odborným velkoobchodem v oblasti TOPENÍ - PLYN - VODA - INŽENÝRSKÉ SÍTĚ - SANITA. Od svého založení v roce 1992 nabízí prodej ve stále se rozšiřující síti poboček po celé České republice a Slovensku.

Plný sortiment, celorepublikové pokrytí a profesionální prodejní servis: to jsou znaky společnosti Ptáček – velkoobchod, a.s. a důvody jejího postavení lídra na trhu. Ať jste investor, velká stavební firma, developer, topenář či instalatér nebo konečný uživatel, každému z vás máme co nabídnout.
 
Naše nabídka zahrnuje nejen úplný sortiment z oblasti topení – plyn – voda – inženýrské sítě – sanita, ale také služby s tím spojené, tedy zpracování aktuálních informací o nabídce zboží, ceníky v tištěné i elektronické podobě, poradenství v oboru, školení o novinkách v oboru, rozvoz zboží dle požadavků a další služby. Součástí naší rozsáhlé prodejní sítě jsou specializovaná koupelnová studia, jejichž úkolem je pomocí odborného personálu poskytnout zákazníkům komplexní péči a kvalitní výrobky. Naše oddělení Technické podpory prodeje, zaměřené na alternativní zdroje je tvořeno odbornými pracovníky, kteří jsou soustavně vzděláni a proškolování na řešení moderních systémů vytápění, řízeného větrání včetně komplexní regulace a optimalizace systémů TZB. Toto specializované oddělení vám pomůže v návrhu a správné volbě velmi složitých systémů ve vašem domě či bytě. 
 
Využijte našich služeb a servisu od projekce po realizaci. Pro představu vám ukážeme výsledek naší společné práce se zákazníky zpracované pro jednotlivé kolekce koupelen. Společně s výpisem materiálu, cenovou nabídkou a grafickým návrhe ke kompletaci zakázky od nás dostanete technickou zprávu a kladečský plán. Vše co budete potřebovat ke stavbě vaší nové koupelny.  

Prohlédněte si také slovenské letáky Koupelny Ptáček