Magazín AkcniCeny | Recept na vydatnou celerovou polévku s tymiánem!

Hodnocení

Aktuální letáky - Kuchyně Hanák

Omlouváme se, ale pro Kuchyně Hanák nemáme žádný platný leták.
Podívejte se na další letáky z kategorie Nábytek, například:

Filozofie společnosti HANÁK NÁBYTEK, a.s. se dá vyjádřit stručně: sázka na samostatnost. Základem firemní strategie se stala vlastní výroba bez subdodavatelů.

Ukázalo se, že jde o správnou cestu. HANÁK NÁBYTEK, a.s. v současné době nabízí jeden z nejprodávanějších programů kuchyní vlastní produkce v nejvyšší kvalitě bez kooperací. To se zúročilo zejména v kvalitě, které nemohou firmy závislé na subdodavatelích dosáhnout.

Technologicky je firma srovnatelná s nejvyspělejšími evropskými producenty. Jako první v České republice zvládla výrobu nábytku ve vysokém lesku a matném laku na úrovni požadované nejnáročnějšími zákazníky. Investice do vývoje a technologií se vyplatily. Současná výrobní kapacita umožňuje zvládnout velké série stejně jako zakázkovou produkci a zároveň udržet příznivé cenové relace. V současné době se stává HANÁK NÁBYTEK, a.s. významným výrobcem ostatního bytového nábytku podle hesla "Jeden domov – jedna značka."

Kvalita, kterou se zákazníci naučili spojovat s kuchyněmi HANÁK NÁBYTEK, a.s., by se měla stát normou pro celý interiér.

Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.