PŘEČÍSTKORONAVIRUS AKTUÁLNĚ: PŘEHLED NEJNOVĚJŠÍCH ZPRÁV NA JEDNOM MÍSTĚPŘEČÍSTKORONAVIRUS AKTUÁLNĚ: PŘEHLED NEJNOVĚJŠÍCH ZPRÁV NA JEDNOM MÍSTĚ

Hodnocení

Aktuální letáky - LEAL

Omlouváme se, ale pro LEAL nemáme žádný platný leták.
Podívejte se na další letáky z kategorie Ostatní, například:

LEAL.CZ s. r. o. je kvalitním dodavatelem výpočetní techniky. V internetovém obchodě i kamenných pobočkách naleznete veškerý hardware i software potřebný k práci i zábavě. O vaši plnou spokojenost se postarají školení a vstřícní zaměstnanci, kteří vám rádi a ochotně poradí s vaším výběrem. Společnost toho ovšem nabízí mnohem více. Počítače, papírnictví, reklamka i copystudio LEAL je vám plně k dispozici.


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.