Hodnocení

Aktuální letáky - Litex

Omlouváme se, ale pro Litex nemáme žádný platný leták.
Podívejte se na další letáky z kategorie Sportovní zboží, Textil, například:

Firma Litex je českou společností, která se zabývá výrobou sportovního spodního prádla, plavek, sportovních oděvů a těhotenské módy. Prádlo této značky bylo uvedeno na trh v roce 2000.

Kolekce plavek vždy obsahují široké spektrum druhů plavek pro muže, ženy i děti. Dámská nabídka je rozšířena o sortiment plavek v nadměrných velikostech. Velkou výhodou plavek Litex je tzv. puzzle efekt u některých modelů, což je kombinace různých velikostí podprsenky a kalhotek. Plavky Litex jsou velice krásné, tvarově stálé a opravdu velmi kvalitní.

V nabídce je také bezešvé prádlo, termo a fitness prádlo a značka Litex samozřejmě nezapomíná ani na budoucí maminky. V nabídce jsou tedy i těhotenské plavky a spodní prádlo.

Prohlédněte si také slovenské letáky Litex


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.