Magazín AkcniCeny | Trápí vás zaschlé kapky ve sprše? Zbavte se jich bez chemie

Hodnocení

Aktuální letáky - Megapixel

Omlouváme se, ale pro Megapixel nemáme žádný platný leták.
Podívejte se na další letáky z kategorie Elektronika a bílé zboží, například:

Společnost MEGAPIXEL s.r.o. jsme založili v roce 2001 jako dlouholetí fandové digitální fotografie.

Práce s digitálními fotoaparáty je nám koníčkem dodnes, což se promítá i do našeho přístupu k zákazníkům. Baví nás seznamovat lidi s informacemi o fotografické technice a vybírat jim zboží šité na míru. Díky tomu si dlouhodobě udržujeme jejich přízeň, které si velice vážíme.

Od začátku nám vyhovuje blízký kontakt se zákazníkem, proto bychom Vás rádi pozvali do prodejen v Praze a Brně. Na místě Vám vše podrobně vysvětlíme a předvedeme zboží, které bude zcela vyhovovat Vašim požadavkům. Rádi Vás také naučíme lépe fotografovat v našich fotografických kurzech.

K dispozici je Vám elektronický obchod, jehož prostřednictvím můžete nakupovat z pohodlí domova. Zboží k Vám dopravíme do 24 hodin od potvrzení objednávky po celé České republice.

V případě jakýchkoliv nejasností se na nás neváhejte obrátit se svým dotazem.

MEGAPIXEL


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.