Hodnocení

Aktuální letáky - Nejči nábytek

Omlouváme se, ale pro Nejči nábytek nemáme žádný platný leták.
Podívejte se na další letáky z kategorie Nábytek, například:

Historie NEJČI se začala psát roku 1993, kdy se společnost začala zabývat prodejem nábytku. Tehdy se firma jmenovala jednoduše NEJČI, pod názvem NEJČI nábytek s. r. o. vystupuje společnost od roku 2002. První prodejna NEJČI byla otevřena v rekonstruovaném domku v Opavě Kateřinách. K dalším menším prodejnám se roku 2002 připojil velký obchod NEJČI nábytek v Opavě na Těšínské ulici o rozloze 1 000 m2. V současnosti patří stále rostoucí společnost NEJČI nábytek k největším a nejznámějším prodejcům nábytku na Moravě.


NEJČI nábytek se snaží přinášet svým zákazníkům moderní nábytek nejvyšší kvality, který se skrývá pod značkami NEJČI DESIGN, NEJČI DESIGN modern furniture a NEJČI DESIGN modern bedroom. NEJČI nábytek nezahálí a neustále otevírá nové a stále větší prodejny. Aktuálně společnost připravuje projekt postupného rozšiřování prodejní sítě o nové pobočky ve všech významných městech České republiky.


Nakupovat můžete jak v prodejnách NEJČI nábytek (Opava, Přerov, Olomouc, Bruntál, Hranice, Blansko) a NEJČI DESIGN (Plzeň, Olomouc), tak i n internetu. Zboží NEJČI nábytek zde naleznete přehledně roztřízené do kategorií:


•    Obývací pokoje
•    Kuchyně
•    Ložnice
•    Dětské pokoje
•    Pracovna
•    Předsíně


Kromě klasických témat bezesporu oceníte i sekce akce NEJČI nábytek a výprodej, kde naleznete zboží se slevou až 70 %.

 


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.