Hodnocení

Aktuální letáky - Nejči

Omlouváme se, ale pro Nejči nemáme žádný platný leták.
Podívejte se na další letáky z kategorie Nábytek, například:

Společnost Nejči nábytek je jedním z největších prodejců nábytku na Moravě, který působí na našem trhu jíž 14 let. Nabídku nábytku si můžete prohlédnout v Opavě, Bruntále, Olomouci, Přerově, Hranicích na Moravě a Blansku. V prodejnách je vzorově vystavena nejen kompletní nabídka největšího evropského výrobce nábytku BLACK RED WHITE, ale také velké množství sedacích souprav a pohovek v různém barevném a potahovém provedení postelí, židlí, kancelářského a veškerého ostatního nábytku od předních tuzemských a zahraničních výrobců. Navíc v Opavě byl otevřen showroom moderního nábytku pod názvem NEJČI DESIGN. V roce 2007 bylo otevřeno ložnicové studio, ve kterém máte možnost výběru postelí, matrací a doplňků od těch nejlepších výrobců na trhu.


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.