Hodnocení

Aktuální letáky - New Yorker

Omlouváme se, ale pro New Yorker nemáme žádný platný leták.
Podívejte se na další letáky z kategorie Sportovní zboží, Textil, například:

New Yorker je německou firmou, která má v současné době své obchody ve 27 zemích a více než 766 poboček. Tímto širokým zastoupením se stala jednou z největších firem specializujících se na módu. První prodejna byla otevřena v roce 1971 ve Flensburgu v severní části Německa. Centrála společnosti se nachází v Braunschweigu, odkud je stále řízen veškerý chod firmy. Obchody New Yorker  shop jsou soustředěny v atraktivních obchodních místech, jako jsou pěší zóny, náměstí a nákupní centra.

V obchodech New Yorker najdete zboží zacílené z velké části pro mladou generaci. Prodejny nabízejí velký výběr džínsů, triček, svetrů, košilí, sportovního oblečení, streetwear, spodní prádlo, šaty, plavky, …. a mnoho doplňků, jako jsou kabelky, boty, bižuterie, sluneční brýle, šátky, pásky, tašky,…..

Na stránkách společnosti New Yorker si můžete prohlédnout katalog oblečení a doplňky sortimentu. Katalog je pravidelně obměňován a aktuálně informuje o módních kolekcích a zajímavých slevách.

Sortiment New Yorker se zaměřuje výhradně na prodej vlastních obchodních značek, které se vyznačují příznivou cenou a kvalitou. Kolekce jsou přizpůsobeny jednotlivým ročním obdobím.New Yorker katalog

Prohlédněte si také slovenské letáky New Yorker


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.