Magazín AkcniCeny | Trápí vás zaschlé kapky ve sprše? Zbavte se jich bez chemie

Hodnocení

Aktuální letáky - Next

Omlouváme se, ale pro Next nemáme žádný platný leták.
Podívejte se na další letáky z kategorie Ostatní, například:

Značka Next je určena pro dámy, pány, ale také děti, pochází z Velké Británie a těší se u nás veliké oblibě. Next nezapomíná na žádnou část dne, proto má široký výběr oblečení pro různé příležitosti, ale je také doplněn prodejem spodního prádla, kabelek, bot a různých doplňků.

V prodejnách Next neprodává jen oblečení značky Next, ale také doplňky a sportovní vybavení značky Adidas, Nike, Puma, Roxy, Quiksilver, Replay, Levis, Dolce & Gabbana, Timberland, Ralph Lauren, Speedo, Killah, Lipsy, Oakley, Thomas Burberry atd. Ve velkých prodejnách a obchodních domech Next je také k dostání nábytek, domácí potřeby, elektronika, květiny a další potřebné věci.

Prohlédněte si také slovenské letáky Next


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.