Nakupte PIVO V AKCI a ušetříte až 44% Škola volá | Nový Tesco leták

Hodnocení

Aktuální letáky - Nike

Omlouváme se, ale pro Nike nemáme žádný platný leták.
Podívejte se na další letáky z kategorie Ostatní, například:

Značka Nike se na trhu objevila poprvé v roce 1971. Jejími zakladateli byli Bill Bowerman, legendární inovátor a trenér lehké altletiky na Oregonské universitě a jeho svěřenec Phil Knight, běžec středních tratí, který dodnes společnost Nike vede. Jejich původní myšlenkou bylo vyrábět běžecké boty, které by byly funkční a pomáhaly sportovcům dosahovat lepších výkonů. Zanedlouho se však ve výrobě sportovní obuvi a oděvů stala světovou jedničkou. Dnes společnost Nike Inc. sídlí v USA, ve městě Beaverton ve státě Oregon. Nike je světovým návrhářem, prodejcem a distributorem sportovní obuvi, oděvů, vybavení a doplňků pro celou řadu sportů a pohybových činností.

Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.