Hodnocení

Aktuální letáky - Pietro Filipi

Omlouváme se, ale pro Pietro Filipi nemáme žádný platný leták.
Podívejte se na další letáky z kategorie Sportovní zboží, Textil, například:

Česká módní značka Pietro Filipi – synonymum designového oblečení pro elegantní a náročné muže a ženy. Sofistikovanost a osobitost jsou atributy patrné v každé linii od klasické formální a společenské business módy, přes smart casual, až po neformální volnočasovou sekci a doplňky.
Pietro Filipi tvoří produkty pro moderního a dynamického zákazníka, pro něhož je móda neodmyslitelnou součástí jeho životního stylu a vyjádřením vlastní osobnosti. Pro zákazníka, který sleduje trendy a orientuje se v nich, ale oblečení si vybírá s ohledem na svou individualitu a vytříbený vkus.
Za oblečením vidíme hodnotu v designu, precizním zpracování a luxusním materiálu. Takové jsou i naše produkty – inspirované světovými trendy, ale interpretovány v osobitém pojetí. Vyspělé, sofistikované, prémiové.

Historie


Společnost Pietro Filipi byla založena roku 1993 v České Republice. Italský název společnosti vznikl díky návrhářské inspiraci Itálií a jejím vyhlášeným vztahem k módě, designu, kultuře, umění žít a docenit krásné věci.
V prvních letech existence společnosti byl kladen důraz především na nastavení procesů vývoje produktu, což zahrnuje tvorbu návrhů, střihů, modelování prototypů až po uvedení kolekce a její následnou distribuci skrze síť odběratelů.
Až do roku 1998 Pietro Filipi vyvíjelo kolekce pro odběratele v rámci velkoobchodního modelu. S růstem prvních obchodních center a celkového změny struktury trhu jsme ale chtěli naplnit ambice značky a začali rozvíjet maloobchodní síť pomocí franchizových partnerů. Během následujících let nejen značka ale i celá společnost prokázala svůj potenciál, který v roce 2004 zhodnotil finanční fond Genesis, který do podniku investoval kapitál. Ten byl využit k odkoupení franchize v Čechách i na Slovensku a vybudování sítě vlastních obchodů pietro filipi – 22 prodejen v Čechách, 4 na Slovensku a k postupné expanzi dále do zahraničí.
Dnes lze značku pietro filipi zakoupit ve více než 70 prodejnách v 8 zemích Evropy.

Prohlédněte si také slovenské letáky Pietro Filipi


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.