Hodnocení

Aktuální letáky - PLUS JIP

Hodnocení PLUS JIP  

Reklama

Historie řetězce PLUS je nejen dlouholetá, ale i úspěšná. PLUS se transformoval ze světově největšího a nejúspěšnějšího obchodního řetězce SPAR. Společnost položila základ národních řetězců a sítí v České republice. Znalosti, technologické a informační předpoklady načerpané během činnosti pod značkou SPAR jsou cenným Know How pro nové podnikání.


V současnosti je PLUS JIP českou společností se středně velkou sítí maloobchodních prodejen (přes 140 prodejen ve velkých i malých městech) s dvacetiletou tradicí. Cílem prodejen PLUS JIP je přinášet všem svým spokojeným zákazníkům nízké ceny a jednoduché, příjemné nákupování.

Aby prodejny PLUS JIP své zákazníky plně uspokojily a obstály v silné konkurenci, stanovily si několik bodů a cílů, které se snaží dodržovat:


•    Osobní přístup k zákazníkovi
•    Pečlivý výběr sortimentu
•    Centrálně řízený nákup
•    Společný marketing
•    Silná značka na trhu
•    Zachování identity rodinných firem


Prodejny PLUS JIP
 nabízí obsáhlou škálu potravinového i nepotravinového zboží. Kromě klasického zboží v regálech a pultech naleznete i zcela nové značky na trhu, které neseženete v žádných jiných nadnárodních řetězcích.


Kromě klasické výhodné nabídky pravidelně vychází akční leták PLUS JIP plný zboží za výhodné ceny. Kromě toho se můžete inspirovat i letákem PLUS víno měsíce a udělat si doma hezký večer s partnerem/partnerkou nebo přáteli.


Pokud nestíháte některou z prodejen JIP navštívit a patříte mezi podnikatele s platnou registrací, můžete celý sortiment PLUS JIP prozkoumat v e-shopu, jednoduše ho objednat a nechat si ho poslat na vámi určené místo.

 


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.