Letáky PLUS JIP

Nejnovější letáky PLUS JIP na iLetaky.czNastavte si upozornění na nový leták PLUS JIP


Historie řetězce PLUS je nejen dlouholetá, ale i úspěšná. PLUS se transformoval ze světově největšího a nejúspěšnějšího obchodního řetězce SPAR. Společnost položila základ národních řetězců a sítí v České republice. Znalosti, technologické a informační předpoklady načerpané během činnosti pod značkou SPAR jsou cenným Know How pro nové podnikání.


V současnosti je PLUS JIP českou společností se středně velkou sítí maloobchodních prodejen (přes 140 prodejen ve velkých i malých městech) s dvacetiletou tradicí. Cílem prodejen PLUS JIP je přinášet všem svým spokojeným zákazníkům nízké ceny a jednoduché, příjemné nákupování.

Aby prodejny PLUS JIP své zákazníky plně uspokojily a obstály v silné konkurenci, stanovily si několik bodů a cílů, které se snaží dodržovat:


•    Osobní přístup k zákazníkovi
•    Pečlivý výběr sortimentu
•    Centrálně řízený nákup
•    Společný marketing
•    Silná značka na trhu
•    Zachování identity rodinných firem


Prodejny PLUS JIP
 nabízí obsáhlou škálu potravinového i nepotravinového zboží. Kromě klasického zboží v regálech a pultech naleznete i zcela nové značky na trhu, které neseženete v žádných jiných nadnárodních řetězcích.


Kromě klasické výhodné nabídky pravidelně vychází akční leták PLUS JIP plný zboží za výhodné ceny. Kromě toho se můžete inspirovat i letákem PLUS víno měsíce a udělat si doma hezký večer s partnerem/partnerkou nebo přáteli.


Pokud nestíháte některou z prodejen JIP navštívit a patříte mezi podnikatele s platnou registrací, můžete celý sortiment PLUS JIP prozkoumat v e-shopu, jednoduše ho objednat a nechat si ho poslat na vámi určené místo.