Reklama Ušetřete při Nákupech OnaDnes s aplikací Portmonka a vyhrajte ceny v hodnotě 110 tisíc korun. Reklama Kupóny OnaDnes naleznete v aplikaci Portmonka

Hodnocení

Aktuální letáky - Prior

Omlouváme se, ale pro Prior nemáme žádný platný leták.
Podívejte se na další letáky z kategorie Hypermarkety a supermarkety, například:

Společnost Prior zaujímá na našem trhu 18 provozních jednotek v těchto městech – České Budějovice, Cheb, Dačice, Frýdek – Místek, Jihlava, Kadaň, Karviná, Most, Náchod, Orlová, Ostrava – Horník, Prachatice, Roudnice nad Labem, Semily, Strakonice, Třinec, Turnov a Vyškov.

Jedná se o specializovaný maloobchod a maloobchod se smíšeným zbožím a velkoobchod. Naleznete zde např. oděvy, obuv, domácí potřeby, dekorativní keramiku a proutí, potřeby pro dům a zahradu a spoustu dalšího. Platit při nákupu je možno hotovostí, bankovním převodem, platebními kartami: ČS, Maestro, Visa, Electron, Mastercard, Eurocard, OK Multiservis, AURA, PRIOR AURA, poukázkou PRIOR, dárkovým šekem firmy Le Chegue Déjeuner s.r.o., úvěrem HOME CREDIT nebo poukázkou Ticket Service.

PRIOR


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.