Albert | 2x více neporazitelných akcí týdne v Albert letáku Albert | Neporazitelné akce týdne

Hodnocení

Aktuální letáky - Puntanela

Omlouváme se, ale pro Puntanela nemáme žádný platný leták.
Podívejte se na další letáky z kategorie Ostatní, například:

PUNTANELA BABY - Od začátku s vámi!
V Puntanela Baby vnímáme lásku a štěstí. Nabízíme vše pro spokojený život vašeho miminka i nastávající maminky! Kompletní sortiment pro kojence a batolata v zastoupení kvalitních značek, od dětského nábytku, přes kočárky a autosedačky, dále kvalitní kojenecký textil po certifi kované výrobky z oblasti dětské kosmetiky, výživy a hygieny. Puntanela Baby je součástí každé prodejny Puntanela.

PUNTANELA TOYS - Umíme si hrát!
Puntanela to je ostrov radosti a aktivní zábavy pro děti maminky i hravé tatínky! Každý si tu přijde na své. Holčičky jsou okouzleny širokým výběrem panenek a kuchyněk, domečků, kočárků, zkrášlovacích sad a dalších doplňků. Kluky překvapí pestrá nabídka nářadí, vláčků, autíček, robotů, hrdinů, RC modelů, autodráh i PC her. Pro všechny tu jsou stavebnice, puzzle, hry, kreativní tvorba i sportovní vybavení.
Puntanela je pohádkový ostrov hraček, kde čas běží pozpátku. Ostrov, kde děti řídí celý svět a dospělí se vrací do dětských let. Ostrov plný radosti, štěstí, lásky a zábavy. V Puntanele si najdete čas na své děti a uvědomíte si, jak je společná hra v jejich vývoji a životě důležitá.
Hrou se děti učí, hrou získávají zkušenosti, při hře se radují, poznávají, rozvíjí myšlení, psychomotorický vývoj, seznamují se s vítězstvím i porážkou, zažívají první úspěchy i zklamání. Aktivní hra, při které se děti mohou zapojit a být její součástí, dává dětem opravdu mnoho.

V Puntanele se snažíme představit opravdu pestrou škálu hraček a her, které mají přidanou hodnotu v tom, co vašim dětem předávají, co je učí a v čem je podporují.  Na druhou stranu v Puntanele najdete vždy hitovky v oblasti hraček, po kterých děti touží, které jsou mezi jejich vrstevníky in, a bez kterých se jednoduše neobejdou.
Puntanela však nejsou jen hračky. Přinášíme vám ucelený koncept pro děti již od jejich narození. Puntanela Baby, to je část každé Puntanely, která přináší vše pro spokojený život miminek i nastávajících maminek. Puntanela Baby to je kompletní sortiment pro kojence a batolata v zastoupení  kvalitních značek např. Avent, Sebamed, Sassy, Lamaze, Bright star, Römer, Haba, Chicco, Casual, Joolz, Bebe Confort, Concord, Patron Bohemia, Suavinex, Humanna, Little tikes, Ki´s Kids, V-tech baby, Tomy a mnoho dalších.
Z široké nabídky můžeme jmenovat zastoupení certifikovaných výrobků z oblasti dětské kosmetiky, výživy a hygieny. Dále bohatý výběr autosedaček, kočárků, nosítek, chodítek, ložního prádla a hraček. U pestré nabídky kojeneckého textilu dáváme důraz na kvalitu a pohodlí.
                           
Puntanela, to jsou prostorné a vzdušné prodejny, příjemné prostředí, profesionální personál, který se s vámi rád podělí o své zkušenosti a rád poradí při výběru zboží dle vašich představ.
V Puntanele si umíme hrát, pojďte si hrát s námi!

Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.