Prací prostředky se slevou až -67% Nakupte PIVO V AKCI a ušetříte až 44%

Hodnocení

Aktuální letáky - Reebok

Omlouváme se, ale pro Reebok nemáme žádný platný leták.
Podívejte se na další letáky z kategorie Ostatní, například:

Reebok je sportovní značka, která je součástí společnosti adidas - Group. Podporuje individualitu každého člověka, a to nejen ve sportu, ale i v běžném životě. Reebok se nesoustředí pouze na úspěšné sportovce. Své zákazníky provází v každé fázi a úrovni jejich sportovního úsilí. V historii se Reebok profiloval především jako výrobce kvalitní běžecké obuvi, v roce 1890 byly vyrobeny jedny z prvních treter. Jméno „Reebok“ ovšem značka dostala mnohem později. S nástupem aerobiku v 80. letech uvedla na trh zcela nový typ sportovní obuvi, čímž způsobila průlomovou revoluci v oblasti amatérského sportu. Dodnes si v dámském fitnessu drží přední pozici. Značka Reebok ve svém portfóliu nabízí též hokejového vybavení. Je partnerem osmi týmů hokejové extraligy, Českého svazu ledního hokeje a české národní reprezentace. Reebok je obchod s obuví a oblečením pro muže i ženy, kteří se věnují především běhu, tenisu, fotbalu, hokeji, basketbalu, baseballu, americkému fotbalu, chůzi či fitnessu. Naleznete zde také doplňky pro muže i ženy – např. tašky, batohy, kšiltové čepice či sátky.


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.