Hodnocení

Aktuální letáky - Rent-Pharm

Omlouváme se, ale pro Rent-Pharm nemáme žádný platný leták.
Podívejte se na další letáky z kategorie Ostatní, například:

Provozování lékáren a distribuce léčiv, internetové lékárny a prostředků zdravotní techniky.
   Zabýváme se distribucí léků. Provádíme nákup, prodej, skladování a výdej léčiv, léčivých přípravků, potravních doplňků, přírodní kosmetiky a jejich dovoz a vývoz. Zajišťujeme distribuci vakcíny Silgard a Cervarix proti rakovině děložního čípku a genitálním bradavicím. Našimi zákazníky jsou především ordinace lékařů, lékárny, dodavatelé a výrobci léčiv, nemocnice a ostatní zdravotnická zařízení a v neposlední řadě státní orgány a organizace. Nabízíme kompletní sortiment zdravotnických prostředků, komplexní zajištění požadavků na vybavení a zajištění chodu nelůžkových zdravotnických zařízení. 
    Další obchodní činnost se zaobírá distribucí ortéz HANDICAP a franchisingovým prodejem zdravotnického materiálu pod značkou Zelená hvězda od největších celosvětových výrobců jako BBraun Medical, Lohman a Rauscher, Hartman Rico, Batist a další.


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.