Hodnocení

Aktuální letáky - Replay

Omlouváme se, ale pro Replay nemáme žádný platný leták.
Podívejte se na další letáky z kategorie Sportovní zboží, Textil, například:

Italská módní značka Replay Jeans není na světovém módním trhu žádným nováčkem.

Původ této vysoce módní značky Replay pochází z Itálie. V roce 1978 si zde Ital Claudio Buziol zaregistroval ochrannou známku Replay.

V roce 1994 Replay poprvé vstoupil na trh a to se spodním prádlem. Současně v této době poprvé začal experimentovat s prvními džíny – Reply Blue Jeans format. V tomto roce se Replay dostal i na Asijské trhy a Střední Východ a roční obrat společnosti Replay tak činil v dnešním přepočtu 143 milionů Euro.

V roce 1997 byl vydán souhlas k licenci s Marcolin S.p.A. (Replay Eyes eyewear line ).

Replay drží trend oblečení pro volný čas. Je to značka vyráběná a distribuovaná prostřednictvím italské skupiny společností Fashion Box Group do 50 zemí světa.

Značka Replay se stala masovou a exkluzivní módou. Replay v současnosti prodává nejen džíny, ale i trička, boty, sukně, módní doplňky a mnoho dalších.

Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.