Hodnocení

Aktuální letáky - Reserved

Omlouváme se, ale pro Reserved nemáme žádný platný leták.
Podívejte se na další letáky z kategorie Sportovní zboží, Textil, například:

RESERVED je oděvní značka, jejíž kolekce pro ženy, muže a děti si mohou zákazníci koupit ve 12 evropských zemích. Dodnes bylo otevřeno více než 200 obchodů, v nichž zákazníci nacházejí kvalitní a módní oděvy, doplňky a obuv. RESERVED dává příležitost i talentovaným módním návrhářům. Tím zdůrazňuje, že je značkou pro všechny, kteří hledají světové módní trendy za příznivou cenu. Reserved chce nabídnout svým zákazníkům velký výběr a garantovat originálnost každého produktu, proto připravuje všechny modely v malých sériích a zaručujeme každotýdenní dodávky do svých obchodů. Proto neváhejte a navštivte prodejnu Reserved co nejdřív.

Prohlédněte si také slovenské letáky Reserved


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.