Magazín AkcniCeny | Víte, co udělá kostka ledu v květináči s orchidejemi?

Hodnocení

Aktuální letáky - Retro

Omlouváme se, ale pro Retro nemáme žádný platný leták.
Podívejte se na další letáky z kategorie Ostatní, například:

Obchody Retro Jeans spojují dřívější a současné módní trendy a představují vysoce kvalitní oblečení značek Retro Jeans, Retro Roayale a RJ64. Retro je registrovanou a známou značkou na celém světě. Tyto obchody najdete po celé Evropě, značka plánuje rozšířit své pobočky v České republice, Německu, Švýcarsku, Rusku, Rumunsku. V prodejnách RETRO naleznete značkovou jeansovou módu pro ženy a muže i módní doplňky, jako např. obuv, pásky, bižuterii, brýle, kabelky apod.


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.