Magazín AkcniCeny | Víte, co udělá kostka ledu v květináči s orchidejemi?

Hodnocení

Aktuální letáky - Rip Curl

Omlouváme se, ale pro Rip Curl nemáme žádný platný leták.
Podívejte se na další letáky z kategorie Ostatní, například:

Značka Rip Curl je hlavním australským výrobcem a prodejcem boardového oblečení. Společnost byla založena roku 1969 Dougem „Claw“ Warbrickem a Brianem „Sing Ding“ Singerem v Torquay v Austrálii. Nejdříve Rip Curl prodávalo jen surfařská prkna, v roce 1970 se rozhodli začít s produkcí surfařských obleků - neoprénů. Dnes je Rip Curl jednou z největších surfařských značek, která prodává oblečení po celém světě. Nabízí především oblečení vysoké kvality. Oblíbené jsou zimní i letní bundy, boty - především žabky, mikiny, hodinky, ale třeba i čepice, brýle, snowboardy, plavky, peněženky, kšiltovky, trička a batohy. Za nepatrně vyšší cenu získáte zboží výborné kvality s moderním designem a širokým užitím – především při sportu. Rip Curl se stal jednou z největších značek boardového oblečení v Austrálii, Evropě a Jižní Americe a rychle se rozšiřuje i do Ameriky Severní. Do popředí je stavěna láska k přírodě, což z Rip Curl činí značku vysoce autentickou.


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.