Hodnocení

Aktuální letáky - Roxy

Omlouváme se, ale pro Roxy nemáme žádný platný leták.
Podívejte se na další letáky z kategorie Drogerie, parfumerie a zdraví, například:

Značka Roxy patří pod společnost Quiksilver. Je určena speciálně pro ženy, které se především pohybují v oblasti boardingových sportů. Na počátku vznikla pouze řada pro surfing, která se objevila na konci léta roku 1990 a okamžitě zaznamenala první úspěch. Roku 1992 přišla firma Roxy s první kolekcí. Byly to zejména džíny Roxy, a také se objevily první zimní bundy. Značka má již dnes svou vlastní historii, ikony, produkty a i identitu. Už od samotného vzniku se Roxy proslavila jako přední módní značka symbolizující horský a přímořský životní styl. Oblečení je navrhováno především pro surfing, snowboarding, skateboarding, do hor, na pláž nebo do města. Tato značka nabízí široký sortiment triček, mikin, plavek, obuvi, tašek, šatů, sukní, pásků, bund, žabek či sandálů nebo hodinek.

Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.