Magazín AkcniCeny | Trápí vás zaschlé kapky ve sprše? Zbavte se jich bez chemie

Hodnocení

Aktuální letáky - Rozbaleno.cz

Omlouváme se, ale pro Rozbaleno.cz nemáme žádný platný leták.
Podívejte se na další letáky z kategorie Letáky internetových obchodů, například:

Jsme ryze obchodní společností se specializací na prodejní kanál online aukce. V současnosti patříme mezi největší prodejce na českých aukčních platformách (Aukro, iKup.cz…) a naše mateřská společnost LIMAL GmbH se řadí mezi nejvýznamnější prodejce na eBay v Německu.

V Čechách působíme od roku 2006 a našim obchodním partnerům nabízíme zprostředkování prodeje zboží na typově odlišných distribučních kanálech, než které běžně používají nebo zajistit prodej daného zboží v jiných zemích Evropy, než pro které bylo zboží primárně určeno. Z tohoto důvodu u nás naleznete jak výběhové modely a skladové zásoby, tak i zboží se sníženou hodnotou, a to vždy za bezkonkurenční ceny.

Více o nás i našich službách se dozvíte na našich oficiálních stránkách www.limal.cz.

Prohlédněte si také slovenské letáky Rozbaleno


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.