Magazín AkcniCeny | Trápí vás zaschlé kapky ve sprše? Zbavte se jich bez chemie

Hodnocení

Aktuální letáky - Salomon

Omlouváme se, ale pro Salomon nemáme žádný platný leták.
Podívejte se na další letáky z kategorie Ostatní, například:

Přes 60 let vyrábí společnost, založena Francoisem Salomonem, špičkové sportovní vybavení. Salomon je světovým lídrem v oblasti zimních sportů a je taktéž dobře zaveden v oblasti sportů outdoorových. Značka zahrnuje následující sporty: sjezdové a běžkové lyžování, snowboard a hlavní outdoorové sporty - horolezectví, turistika, adventure racing (dobrodružné závody) a trail running (terénní běh). V České republice zastupuje značku SALOMON společnost AMER SPORTS Czech Republic, s.r.o. Značka Salomon prorazila do světa díky inovativnímu lyžařskému vázání. U toho však firma nezůstala a postupně překvapuje dalšími revolučními koncepty i v jiných sportovních odvětvích. Dnes je Salomon zaměřen jak na výrobu top zimního sportovního vybavení, tak i na další outdoorové vybavení, obuv, značkovou konfekci, in-line brusle, surfy a další. Nové modely obuvi Salomon, jejich technologie a prvky jsou testovány v náročných a skutečných podmínkách. Outdoorová – trailová obuv vzniká ve spolupráci s nejlepšími ultra běžci světa. Salomon trailrunningová obuv bere ohled na nejmenší detaily a při nízké hmotnosti bot přináší komfort a především funkční jistoty- jako je dynamika, účinná ochrana chodidla, absorpce nárazů a další. Zároveň se můžete spolehnout na stabilitu kroku, tedy kopírování terénu obuví. Pro bezpečný pohyb v lese v jakémkoliv počasí najdete u Salomonek protiskluzové prvky.

Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.