Nová kolekce #COPATUTOJE se značkou Pilsner Urquell je tu! | Magazín AkcniCeny

Hodnocení

Aktuální letáky - Samsonite

Omlouváme se, ale pro Samsonite nemáme žádný platný leták.
Podívejte se na další letáky z kategorie Ostatní, například:

Samsonite se postará zejména o Vaše pohodlné cestování. V sortimentu zboží naleznete elegantní cestovní kufry, praktické tašky na kolečkách, cestovní tašky, příruční tašky, kosmetické kufříky, brašny na notebook, tašky přes rameno, vaky na šaty, kabelky, cestovní doplňky, sady kufrů, příruční zavazadla do letadla i batohy. Kufry Samsonite jsou velmi elegantní a praktická zavazadla, která zpříjemní Vaše cesty. Pro pohodlnou manipulaci jsou tyto kufry vybaveny posuvnými držadly a kolečky. Nabídka Samsonite je široká. Vybrat si můžete kufry v různých moderních barvách i v nejrůznějších velikostech. Kufry pocházejí od renomovaných světových značek, které zaručují vysokou kvalitu. Mezi tyto značky patří např. Antler, Timberland, Lacoste, Dakine, American Tourister, Samsonite apod.

Prohlédněte si také slovenské letáky Samsonite


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.