Albert | 2x více neporazitelných akcí týdne v Albert letáku

Hodnocení

Aktuální letáky - Sanitec

Omlouváme se, ale pro Sanitec nemáme žádný platný leták.
Podívejte se na další letáky z kategorie Nábytek, například:

Sanitec  je největším výrobcem a dodavatelem sanitární keramiky, koupelnového nábytku, sprchových koutů a van v Evropě. Zaujímá i významné postavení v celosvětovém měřítku. Do tohoto mezinárodního koncernu patří například KERAMAG, který je číslem 1 v Německu, stejně jako KOLO v Polsku, ALLIA ve Francii, IFÖ ve Švédsku či IDO ve Finsku.

V České a Slovenské republice jej reprezentuje obchodní a marketingové zastoupení SANITEC, s.r.o. Všechny nabízené výrobky jsou plně funkční a navržené podle nejnovějších designových trendů. Splňují požadavky evropských norem, je na ně vydáno Prohlášení o shodě a jsou vyráběny v závodech dle systému řízení jakosti (ISO 9001) a ochrany prostředí (ISO 14001). Na sanitární keramiku, vany a sprchové kouty je poskytována pětiletá záruka, na masážní vany, boxy a panely je záruka 2 roky. Výjimkou jsou keramické výrobky Keramag se snadno čistitelnou glazurou KeraTect®, na které je záruka 30 let. Na území celého státu je zákazníkům k dispozici síť Autorizovaných servisních center. 

SANITEC


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.