Hodnocení

Aktuální letáky - SCANquilt

Omlouváme se, ale pro SCANquilt nemáme žádný platný leták.
Podívejte se na další letáky z kategorie Hobby, kutilství a domácí potřeby, například:

V sortimentu SCANquilt naleznete především bytový textil – přikrývky, polštáře, ložní soupravy, prostěradla, matracové chrániče, dekorační polštářky, přehozy, dekorační tkaniny, ubrusy, prostírání, ručníky, župany a spoustu dalšího. Prodejny jsou umístěny v 18 městech České republiky – v Brně, Českých Budějovicích, Frýdku-Místku, Chomutově, Jihlavě, Karlových Varech, Kladně, Liberci, Mladé Boleslavi, Olomouci, Opavě, Ostravě, Pardubicích, Plzni, Praze, Prostějově, Teplicích, Ústí nad Labem a Zlíně. 

Prohlédněte si také slovenské letáky SCANquit


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.