Magazín AkcniCeny | Trápí vás zaschlé kapky ve sprše? Zbavte se jich bez chemie

Hodnocení

Aktuální letáky - Skechers

Omlouváme se, ale pro Skechers nemáme žádný platný leták.
Podívejte se na další letáky z kategorie Sportovní zboží, Textil, například:

Skechers USA, Inc, je světovou jedničkou v oboru životního stylu, navrhuje, vyvíjí a prodává životní styl obuvi, která apeluje na trendy zdatných mužů, žen a dětí. Skechers odpovídá svým stylem potřebám mužů i žen, spotřebitelům každého věku. Značce Skechers 'patří Skechers Sport, Skechers USA, Skechers Active, Skechers Cali, Tvar Ups z Skechers, Skechers práce a Skechers děti.

Mezinárodně Skechers prodává své produkty na domech a specializovaných prodejnách prostřednictvím dceřiných společností v Kanadě, Velké Británii, Irsku, Francii, Španělsku, Portugalsku, Itálii, Švýcarsku, Rakousku, v regionu Beneluxu, Brazílie a Chile, stejně jako s Čínou, Hong Kongem, Malajsií a Thajskem.

Skechers také disponuje rozsáhlou sítí globálních distributorů, kteří prodávají své výrobky ve více než 100 zemích a teritoriích, a otevřely maloobchodních prodejen v hlavních metropolitních městech po celém světě.


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.