Magazín AkcniCeny | Víte, co udělá kostka ledu v květináči s orchidejemi?

Hodnocení

Aktuální letáky - Styltex

Omlouváme se, ale pro Styltex nemáme žádný platný leták.
Podívejte se na další letáky z kategorie Ostatní, například:

Styltex - česká firma


    * Styltex design, Spol s r.o. (velkoobchod, realizace interiérů, kamenný maloobchodní prodej)
    * eSHOP Styltex s.r.o. (internetový maloobchod).

14 LET STYLTEX - Společnosti Styltex působí na českém trhu více jak 14 let od roku 1994. Jméno společnosti vzniklo jako kombinace jmen zakladatelů (majitelů) S+T S - Smejkal (Radek a Karel) T - Týma (Šárka (za svobodna Smejkalová) a Martin) a zároveň dvou slov Styl - stylový Tex - textil. Společnost se zaměřila na velkoobchodní dovoz bytového textilu a na realizování zakázek. Za dvanáct let a po vybudování největšího evropského internetového obchodního domu s bytovým textilem se společnost Styltex rozrostla. Nyní dodáváme více jak 600 designérům a maloobchodům, dovážíme od největších německých společností bytový textil, jehož skladová zásoba činní 4000 neustále se obměňujících rolí. Roku 2007 jsme získali licence Spejbla & Hurvínka, a oblíbených postaviček  Pata & Mata. Od roku 2007 jsme spustili Styltex Creative Team - společenství firem, které realizují společně v interiérech. Maloobchodní prodej provádíme jak prostřednictvím našeho pražského obchodu, tak i přes internet a v dalších 8 odběrných místech v ČR a na Slovensku.

Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.