Nová kolekce #COPATUTOJE se značkou Pilsner Urquell je tu! | Magazín AkcniCeny

Hodnocení

Aktuální letáky - SunCe

Omlouváme se, ale pro SunCe nemáme žádný platný leták.
Podívejte se na další letáky z kategorie Sportovní zboží, Textil, například:

Společnost Sun Ce Trading Prague s.r.o. byla založena v roce 1993 a od té doby působí na českém trhu.

Firma Sun Ce vyrábí batohy a dětské potřeby pro děti předškolního věku, školní batohy a potřeby pro školáky a studenty a sportovní batohy a doplňky pro volný čas. Sun Ce disponuje licencemi od světově proslulých firem. Jejich kreslení a filmoví hrdinové zdobí její výrobky už řadu let. Kromě toho Sun Ce vyvíjí kolekce batohů a školních potřeb s vlastními motivy, které jsou oblíbené zvláště u teenagerů.

Vše, co děláme, děláme pro Vás a Vaše děti – to je heslo, kterým se společnost Sun Ce řídí při výrobě zboží, při zdokonalování technologií, při výběru materiálů. To, jaký batoh bude Vaše dítě každý den po dobu několika let nosit na zádech, ovlivní jeho zdraví na celý život, a proto se Sun Ce orientuje zejména na kvalitu a zdravotní stránku svých výrobků.

Kromě sítí prodejen je možné značku Sun Ce koupit i v podnikovém e-shopu www.suntanshop.cz nebo ve vzorkové prodejně na adrese: U Plynárny 93, 101 00 Praha 10.


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.