Letáky TIP travel

Omlouváme se, ale pro TIP travel nemáme žádný platný leták.
Podívejte se na další letáky z kategorie Ostatní, například:Nastavte si upozornění na nový leták TIP travel


Stabilní cestovní kancelář TIP travel a. s. vznikla roku 1989 na Slovensku. Její dceřiná společnost TIP travel, s.r.o. je členem Asociace cestovních kanceláří a agentur (ACČKA) a působí na českém trhu od roku 2014.


CK TIP travel nabízí dovolené v zemích a destinacích, jako jsou letecké pobytové zájezdy do Turecka, na Korfu, Krétu, Rhodosu, Zakynthosu, Kypru, Sicílii, Sardinii, Kalabrii, v Bulharsku, Chorvatsku a v Albánii či zájezdy s individuální a autokarovou dopravou do Černé Hory, Albánie a Chorvatska. Odlety z Prahy, Brna, Ostravy a Bratislavy. V roce 2014 s CK TIP travel odcestovalo více než 10 000 klientů.


Cestovní kancelář TIP travel dbá na spokojenost a bezpečí svých klientů, proto klade velký důraz na:


•    Garance kapacityCK TIP travel nakupuje hotelové kapacity na garanční bázi několik měsíců předem
•    Odbornost – vzdělanost zaměstnanců TIP travel je zajišťována pravidelnými školeními a zahraničními cestami
•    Transparentnost – klienti CK TIP travel mají k dispozici podrobný popis destinací, hodnocení hotelů, bezpočet fotografií a videí. Uváděné ceny zájezdů jsou konečné.
•    Cestování bez rizika - CK TIP travel je pojištěna pro případ insolvence a je podpořena mezinárodní finanční skupinou


Soutěže a akce TIP travel jsou určeny pro registrované fanoušky a zákazníky. Ti se mohou těšit na atraktivní hry, ankety a exkluzivní zvýhodnění. Samozřejmostí je oblíbená Last Minute nabídka.

 

Prohlédněte si také slovenské letáky TIP travel