TIP travel

Hodnocení

Aktuální letáky - TIP travel

Omlouváme se, ale pro TIP travel nemáme žádný platný leták.
Podívejte se na další letáky z kategorie Ostatní, například:

Stabilní cestovní kancelář TIP travel a. s. vznikla roku 1989 na Slovensku. Její dceřiná společnost TIP travel, s.r.o. je členem Asociace cestovních kanceláří a agentur (ACČKA) a působí na českém trhu od roku 2014.


CK TIP travel nabízí dovolené v zemích a destinacích, jako jsou letecké pobytové zájezdy do Turecka, na Korfu, Krétu, Rhodosu, Zakynthosu, Kypru, Sicílii, Sardinii, Kalabrii, v Bulharsku, Chorvatsku a v Albánii či zájezdy s individuální a autokarovou dopravou do Černé Hory, Albánie a Chorvatska. Odlety z Prahy, Brna, Ostravy a Bratislavy. V roce 2014 s CK TIP travel odcestovalo více než 10 000 klientů.


Cestovní kancelář TIP travel dbá na spokojenost a bezpečí svých klientů, proto klade velký důraz na:


•    Garance kapacityCK TIP travel nakupuje hotelové kapacity na garanční bázi několik měsíců předem
•    Odbornost – vzdělanost zaměstnanců TIP travel je zajišťována pravidelnými školeními a zahraničními cestami
•    Transparentnost – klienti CK TIP travel mají k dispozici podrobný popis destinací, hodnocení hotelů, bezpočet fotografií a videí. Uváděné ceny zájezdů jsou konečné.
•    Cestování bez rizika - CK TIP travel je pojištěna pro případ insolvence a je podpořena mezinárodní finanční skupinou


Soutěže a akce TIP travel jsou určeny pro registrované fanoušky a zákazníky. Ti se mohou těšit na atraktivní hry, ankety a exkluzivní zvýhodnění. Samozřejmostí je oblíbená Last Minute nabídka.

 

Prohlédněte si také slovenské letáky TIP travel


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.