Hodnocení

Aktuální letáky - TribArt

Omlouváme se, ale pro TribArt nemáme žádný platný leták.
Podívejte se na další letáky z kategorie Letáky internetových obchodů, například:

Internetový obchod TribArt nabízí originální extravagantní i elegantní šperky z mnoha materiálů. Vybrat si můžet z více než 1000 kvalitních šperků a modních doplňků.

V nábídce naleznete předevním extravagantní náušnice jako jsou falešné roztahováky,nebo elegantní náušnice z chirurgické oceli.

Tribart dále nabízí kožené náramky pro může i ženy, elegantní náramky z chirurgické oceli a další šperky jako jsou náhrdelník, řetízky, roztahováky, plugy a tunely a náušnice s krystaly Swarovski.

Valná většina šperků je ruční výroby, tudíž je každý šperk unikátní a originální.


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.