Magazín AkcniCeny | Trápí vás zaschlé kapky ve sprše? Zbavte se jich bez chemie

Hodnocení

Aktuální letáky - Vítkovice Tours

Omlouváme se, ale pro Vítkovice Tours nemáme žádný platný leták.
Podívejte se na další letáky z kategorie Ostatní, například:

Cestovní kancelář Vítkovice Tours se již od roku 1991 specializuje na dovolenou na Jadranu (Chorvatsko, Černá Hora). V současnosti nabízí nejvíce pobytových míst a ubytovacích kapacit na celém jadranském pobřeží. Tím ale nabídka cestovní kanceláře Vítkovice Tours nekončí. Využít můžete více než 350 pobytových míst od Severní Itálie a Istrie přes Kvarner, Dalmácii, dalmátské ostrovy až po Černou Horu a Albánii. S Vítkovice Tours lze cestovat nejen v létě za slunečními paprsky a koupáním v mořských vlnách, ale i v zimě za sněhovou nadílkou, a to do Rakouska, Itálie, Slovinska nebo Francie. Vítkovice Tours nezapomíná ani na relaxaci po celý rok, proto do svého portfolia zařadila i oblíbené a vyhledávané lázeňské a wellness pobyty v Čechách, Slovinsku, Rakousku, Maďarsku a na Slovensku.


Zvolit si můžete několik druhů způsobu dopravy do vámi zvolené destinace:


•    letecky
•    autobusem
•    vlastní


Cestovní kancelář Vítkovice Tours patří od roku 2009 do 2015 do TOP 100 českých firem s oceněním Czech Stability Award. Mezi další ocenění, kterými se CK Vítkovice Tours pyšní patří veřejností zvolení nejlepší cestovní kanceláří sezóny 2015/2016 v anketě Velká cena cestovního ruchu. Svoji dovolenou s CK Vítkovice Tours si každoročně naplánuje více než 40 000 zákazníků.


Zájezdy a dovolené lze zakoupit jak na internetu, tak v kamenných prodejnách Vítkovice Tours u nás, na Slovensku i Polsku a u více než 1300 autorizovaných prodejců. Akční nabídka Vítkovice Tours je uvedena v záložkách Last Minute a FIRST MINUTE, kde na vás čekají zájezdy se slevou až 20 %. Další možností, jak ušetřit, je stát se členem Klubu věrného zákazníka CKVT. Čím vícekrát s CK Vítkovice Tours vycestujete, tím větší slevu získáváte. Radovat se můžete až z 5% slevy.

 


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.