Sephora | ZIMNÍ SLEVY až do -70 %

Hodnocení

Aktuální letáky - Wiky hračky

Omlouváme se, ale pro Wiky hračky nemáme žádný platný leták.
Podívejte se na další letáky z kategorie Ostatní, například:

Společnost Wiky, která je na trhu již od roku 1991, je jednou z největších společností s hračkami a papírenskými potřebami v ČR. V současné době provozuje vlastní velkoobchod, síť maloobchodních prodejen i internetový obchod.

Ve Wiky děláme všechno pro to, abychom přinášeli všem jednoduše radost.

Více:

Postupně naše společnost získala výrazný podíl na českém trhu. Díky úspěchům se firma Wiky později stala, a dodnes je, ryze českou společností.

V maloobchodních prodejnách prodáváme hračky od českých i zahraničních výrobců. Máme hračky pro nejmenší, pro holky i pro kluky. Dále máme plyšové hračky, stavebnice, společenské hry, dřevěné a výtvarné hračky. Z papírnictví pak dekorace, gastro potřeby, školní a kancelářské potřeby.

V portfoliu máme celou řadu známých a osvědčených značek: Maamaa, Benniny, VikingToys, Krteček, Bburago, Keenway, PlayGo, 4D Master a další.

Více informací na www.wikyhracky.cz

Náš cíl

Naším hlavním cílem jsou spokojení zákazníci, přijatelné ceny, ochotný personál, bezpečné a kreativní hračky, které potěší malé i velké. Současně chceme, aby naše hračky, hry a papír byly dostupné pro všechny. Připravujeme proto naši nabídku tak, aby si hračky i papír dovolit opravdu každý.

Podpora pro zákazníky

Uvědomujeme si, že lidem je třeba se věnovat a přinášet jim stále něco nového.

Pro všechny proto máme nové druhy hraček, otvíráme stále nové prodejny, provozujeme profil na Facebooku s nejaktuálnějšími informacemi, připravujeme sezonní výprodeje, poskytujeme Dárkové poukazy, zpřístupňujeme katalogy, chystáme soutěže o hodnotné ceny a další a další akce.

Věrnost odměňujeme

Pro věrné zákazníky máme kromě všech ostatních výhod otevřený Wklub, díky kterému u nás jeho členové mohou nakupovat až s 12% slevami.

Navíc připravujeme soutěže, speciální akce, exkluzivní Wceny atd.


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.