Nová kolekce #COPATUTOJE se značkou Pilsner Urquell je tu! | Magazín AkcniCeny

Hodnocení

Aktuální letáky - Zara

Omlouváme se, ale pro Zara nemáme žádný platný leták.
Podívejte se na další letáky z kategorie Sportovní zboží, Textil, například:

Módní značka Zara je známá po téměř celém světě. Zakladatel této španělské společnosti, Amancio Ortega, poprvé otevřel svůj butik již v roce 1975. Už od prvopočátku založení této značky a otevření prvních butiků byla značka známá jako značka produkující higher fashion za poměrně nízkou cenu.
Ortega se dále ze všech sil snažil rychle sledovat všechny poslední styly a trendy módního průmyslu, zlepšovat technologii výroby oblečení a používat všechny dostupné informace k výrobě těch nejkvalitnějších a stylových módních kousků, což se mu nakonec opravdu povedlo a společnost Zara tak začala expandovat i za hranice Evropy.

Módní značka Zara se od svého prvopočátku snaží naslouchat potřebám
svých zákazníků, raději než „slepě“ následovat všechny trendy sezón prostřednictvím všemožných světových přehlídek.

Butiky Zara nabízejí kolekce oblečení a nejrůznějších módních doplňků jak ženám, tak i mužům a dětem. 

Prohlédněte si také slovenské letáky Zara


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.