Magazín AkcniCeny | Recept na vydatnou celerovou polévku s tymiánem!

Nakupujte v PENNY a sbírejte body! Za body můžete získat zvířecí polštářky

14.09.2021

Penny Market pro Vás připravil další akci. Stačí posbírat Penny body a roztomilá hračka a měkoučký polštářek v jednom bude Váš!

Nakupujte v PENNY a sbírejte body! Za body můžete získat zvířecí polštářky
(Foto: penny.cz)

 

Pravidla akce Zvířecí polštářky

 

Mega plyšáci Penny čekají jen na Vás!

 

  • Tato Penny akce probíhá od 12. 8. 2021 do 20. 10. 2021 nebo do vyčerpání zásob plyšových hraček, nejpozději však do 26. 10. 2021, a to ve všech prodejnách Penny Market na území České republiky.
  • Sbírejte body za nákupy v Penny Marketu a nalepte je do příslušných polí sběratelské kartičky, která je k dostání na vyžádání na prodejnách Penny Marketu nebo si ji můžete stáhnout zde. Za každý nákup v hodnotě 200,- kč získáte 1 bod.  Za nasbíraných 10 bodů si můžete vybrat plyšáka se slevou za 149 kč.  U vybraných produktů můžete získat bonusové body navíc, stačí sledovat aktuální nabídku.
  • Plná cena plyšových hraček činí 399,- Kč. Penny zvířecí polštářky můžete zakoupit i bez předložení sběratelské karty, a to za plnou cenu.
  • Sběratelskou kartičku stačí předložit u pokladny kterékoliv prodejny Penny Marketu a roztomilý polštářek si můžete vzít s sebou domů se slevou.  
  • Pokud chcete nakoupit se slevou dva a více rozdílných kusů zvířecích polštářků, můžete tak učinit v rámci jednoho nákupu. Pokud máte zájem nakoupit se slevou dvě a více identických plyšových hraček, je nutné nákup rozdělit do více nákupů, aby bylo uplatnění slevy systémově možné. V každém případě je nutné vždy předložit příslušný počet sběratelských karet. Jednotlivé body na různých sběratelských kartách nelze sčítat.

 

(Foto: penny.cz)

 

Sbírejte body v Penny Marketu a vyberte si svůj zvířecí polštářek!

Nákupy v Penny se vždy vyplácí.

Sběratelská kartička

 

Jaké jsou výhody nových výdejních boxů IKEA?

Obchodní dům IKEA Černý most jako již třetí prodejna tohoto řetězce v České republice nabízí možnost objednání zboží do samoobslužných boxů. Je možné si v nich kdykoli vyzvednout zboží objednané online.

Nakupujete s BILLA kartou? S nákupem můžete vyhrát elektrokoloběžku!

Společnost BILLA v České republice slaví 30 let. Při této příležitosti se mohu členové BILLA Bonus klubu zapojit do soutěže o elektrokoloběžky, poukázky na nákup a balíčky BILLA Premium.

Štítky: penny, Penny Market

Mohlo by Vás zajímat

U prodejen Penny Market vyrostou dobíjecí stanice pro elektromobily

Obchodní řetězec Penny má v plánu do dvou let zprovoznit 50 rychlodobíjecích stanic pro elektromobily. Nová dobíjecí stanice byla zprovozněna v březnu v Berouně.

Sbírejte v Penny body za nákupy a získáte kamarády z české louky

Už jste slyšeli o kamarádech z české louky? Osm milých zvířátek čeká jen na Vás. Stačí posbírat body v Penny Marketu a kamarád z české louky bude na Váš!

Prodej antigenních testů v supermarketech

Poptávka po antigenních testech je vysoká a stále roste. S povinným testováním zaměstnanců ve firmách vzrostl i zájem o antigenní testy, pomocí kterých je možné se rychle otestovat. Řetězci supermarketů zařazují do své nabídky antigenní testy, což lidem ušetří spoustu času. S obrovským zájmem o tyto rychlotesty, obchody stále rozšiřují nabídku a začínají nabízet další druhy testů.

PENNY karta nabízí mnoho výhod! Už jste si ji pořídili?

Věrnost se vždycky vyplatí, tak je tomu i v řetězci PENNY. Zapojte se do věrnostního programu PENNY a získejte PENNY kartu, která Vám přinese mnoho výhod. Nakupujte hezky česky!

Jak se s koronavirem popasovaly řetězce Albert, Billa, Tesco, Kaufland, Globus, Penny či Lidl?

Pandemie koronaviru postihla celý svět. Každá země se s tímto onemocněním vypořádává po svém. Vláda České republiky vyhlásila 12. března 2020 nouzový stav. Následující den začala platit krizová opatření, která zakázala pořádání kulturních, sportovních i vzdělávacích akcí či omezila provoz stravovacích služeb. Postupně docházelo k uzavírání obchodů, restaurací, obchodních center, služeb i státních hranic. Lidé museli začít nosit ochranné prostředky dýchacích cest (roušky, šátky či respirátory). Mimořádná opatření omezila i možnost nakupování, protože byla vyhrazena doba pro zpřístupnění obchodů seniorům starších 65 let. Poprvé vláda stanovila vyhrazené nakupování 18. 3. s tím, že čas byl stanoven od 10:00 do 12:00. Poté byly zvolené hodiny ještě několikrát upraveny, a to na 7:00 až 9:00 a posléze 8:00 až 10:00.

I v malém prostoru se dají pěstovat ve větším množství rostliny

Zelená oáza klidu není výsadou pouze velkých bytů či domů. Umístit menší i větší množství rostlin lze prakticky do kteréhokoliv prostoru, jen musíte být kreativní a vědět o několika jednoduchých tricích.

Babiččin bylinkář: 18. Koriandr setý

Koriandr setý je velice rozporuplná bylinka. Jen málokdo má k aroma této rostliny naprosto neutrální vztah. Ať už jste tedy milovníci či odpůrci tohoto koření, můžete ocenit jeho blahodárný vliv na naše zdraví.

Billa chce příští rok spustit e-shop a stát se jedničkou v online nákupu!

Řetězec Billa plánuje již v roce 2022 vstoupit na online trh. Bude tedy možné si zakoupit produkty, které nabízí, i z pohodlí domova.

Babiččin bylinkář: 17. Kmín kořenný

Kmín je rostlina známá zejména v gastronomii, kde ji používáme jako stejnojmenné koření. Možnosti jejího užití jsou však mnohem pestřejší. Jaké je uplatnění kmínu v moderní medicíně a lidovém léčitelství?

Nová kolekce oblečení #COPATUTOJE je tu! Podílí se na ní ikonická značka Pilsner Urquell

Kšiltovka, ponožky či triko v designu #COPATUTOJE mohou být právě teď vaše. Koupí položek z nové kolekce pivovaru Pilsner Urquell, města Plzně a plzeňské firmy Horsefeathers získáte nejen slušivý módní doplněk, ale navíc podpoříte Onkologickou a radioterapeutickou kliniku Fakultní nemocnice Plzeň.

Nejoblíbenější letáky


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.