Akce a slevy: Ostatní PharmaPoint

 

SeptaNazal® pro dospělé 10 ml

StrážceDo seznamu

SeptaNazal® pro dospělé 10 ml

nosní sprej ke snížení otoku nosní sliznice při rýmě, uvolňu... více informací

Na prodejně
PharmaPoint

Cena 69

Platnost
1.11. - 30.11.2018
-30%
Apo-Ibuprofen 400 mg 100 potahovaných tablet

StrážceDo seznamu

Apo-Ibuprofen 400 mg 100 potahovaných tablet

uleví od bolesti hlavy, zad, kloubů i menstruační bolesti, s... více informací

Na prodejně
PharmaPoint

Cena 107

Platnost
1.11. - 30.11.2018
-27%
MEGAFYT PHARMA Výběr čajů pro děti 30 ks

StrážceDo seznamu

MEGAFYT PHARMA Výběr čajů pro děti 30 ks

dárkové sady 6 druhů čajů, různé příchutě V akci také MEGAFY... více informací

Na prodejně
PharmaPoint

Cena 77

Platnost
1.11. - 30.11.2018
-27%
Reklama
Isla® Cassis 30 pastilek

StrážceDo seznamu

Isla® Cassis 30 pastilek

Pomáhá při:, nadměrné námaze hlasivek, škrábání a pálení v k... více informací

Na prodejně
PharmaPoint

Cena 117

Platnost
1.11. - 30.11.2018
-25%
NISITA® nosní mast 10 g

StrážceDo seznamu

NISITA® nosní mast 10 g

zvlhčuje nosní sliznici a uvolňuje zaschlé strupy, zlepšuje ... více informací

Na prodejně
PharmaPoint

Cena 97

Platnost
1.11. - 30.11.2018
-25%
Betaglukan IMU 200 mg 60 tobolek

StrážceDo seznamu

Betaglukan IMU 200 mg 60 tobolek

obsahuje 200 mg přírodního betaglukanu, 150 mg inulinu a 5 ?... více informací

Na prodejně
PharmaPoint

Cena 284

Platnost
1.11. - 30.11.2018
-24%
Orofar® pastilky 1mg/1mg 24 pastilek

StrážceDo seznamu

Orofar® pastilky 1mg/1mg 24 pastilek

proti bolesti v krku - antiseptické a anestetické vlastnosti... více informací

Na prodejně
PharmaPoint

Cena 129

Platnost
1.11. - 30.11.2018
-22%
Stodal® sirup 200 ml

StrážceDo seznamu

Stodal® sirup 200 ml

léčivý rostlinný přípravek, účinný na suchý i vlhký kašel, n... více informací

Na prodejně
PharmaPoint

Cena 147

Platnost
1.11. - 30.11.2018
-22%
TEREZIA BrusLinky AKUT 10 kapslí

StrážceDo seznamu

TEREZIA BrusLinky AKUT 10 kapslí

spojením brusinek a bylinek vzniká silný pomocník na močové ... více informací

Na prodejně
PharmaPoint

Cena 187

Platnost
1.11. - 30.11.2018
-22%
RAKYTNÍČEK® multivitamínové želatinky s rakytníkem 70 ks

StrážceDo seznamu

RAKYTNÍČEK® multivitamínové želatinky s raky...

skvělá chuť díky obsahu 20% ovocné šťávy, obsahuje 9 vitamín... více informací

Na prodejně
PharmaPoint

Cena 187

Platnost
1.11. - 30.11.2018
-21%
Bivenol micro 60+10 tablet zdarma

StrážceDo seznamu

Bivenol micro 60+10 tablet zdarma

Komplexní péče pro unavené nohy. V akci také Biovenol® krém ... více informací

Na prodejně
PharmaPoint

Cena 194

Platnost
1.11. - 30.11.2018
-21%
Voltaren® 140mg Léčivá náplast 5 ks

StrážceDo seznamu

Voltaren® 140mg Léčivá náplast 5 ks

tenká, samostatně balená léčivá náplast pro úlevu od akutní ... více informací

Na prodejně
PharmaPoint

Cena 277

Platnost
1.11. - 30.11.2018
-21%
MUCOSOLVAN® pro dospělé 100 ml

StrážceDo seznamu

MUCOSOLVAN® pro dospělé 100 ml

léčí vlhký kašel, rozpouští hlen, usnadňuje vykašlávání, jah... více informací

Na prodejně
PharmaPoint

Cena 104

Platnost
1.11. - 30.11.2018
-21%
BIOTUSSIL® sirup 100 ml

StrážceDo seznamu

BIOTUSSIL® sirup 100 ml

Tradiční rostlinný léčivý přípravek užívaný jako pomocný lék... více informací

Na prodejně
PharmaPoint

Cena 107

Platnost
1.11. - 30.11.2018
-20%
PARALEN® GRIP chřipka a bolest 24 potahovaných tablet

StrážceDo seznamu

PARALEN® GRIP chřipka a bolest 24 potahovaný...

odstraňuje příznaky chřipky a nachlazení, jako jsou horečka,... více informací

Na prodejně
PharmaPoint

Cena 119

Platnost
1.11. - 30.11.2018
-20%
Septabene® 3 mg/1 mg, pastilky 16 pastilek

StrážceDo seznamu

Septabene® 3 mg/1 mg, pastilky 16 pastilek

komplexní léčba bolesti v krku: protizánětlivý, analgetický ... více informací

Na prodejně
PharmaPoint

Cena 119

Platnost
1.11. - 30.11.2018
-20%
QUIXX®, nosní sprej 30 ml

StrážceDo seznamu

QUIXX®, nosní sprej 30 ml

efektivně uvolní nos při rýmě a nachlazení, zprůchodní nos, ... více informací

Na prodejně
PharmaPoint

Cena 117

Platnost
1.11. - 30.11.2018
-20%
Voltaren® Forte TOPICKÁ BOLEST 2.32% gel 100 g

StrážceDo seznamu

Voltaren® Forte TOPICKÁ BOLEST 2.32% gel 100 g

analgetikum ve formě gelu s účinkem na 12 hodin, tlumí boles... více informací

Na prodejně
PharmaPoint

Cena 264

Platnost
1.11. - 30.11.2018
-20%
Oscillococcinum® 30 dávek

StrážceDo seznamu

Oscillococcinum® 30 dávek

preventivně a od prvních příznaků,, léčba pro celou rodinu,,... více informací

Na prodejně
PharmaPoint

Cena 569

Platnost
1.11. - 30.11.2018
-20%
Eucerin® HYALURONFILLER+ ELASTICITY denní krém 50 ml

StrážceDo seznamu

Eucerin® HYALURONFILLER+ ELASTICITY denní kr...

denní krém zlepšující pružnost pleti, vyplňuje hluboké vrásk... více informací

Na prodejně
PharmaPoint

Cena 599

Platnost
1.11. - 30.11.2018
-20%
Reklama


Platí do vyprodání zásob.
Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.

Reklama
     
Reklama
Reklama