Domestos 3 v 1 WC blok náhradní náplň 40g, vybrané druhy

Domestos 3 v 1 WC blok náhradní náplň 40g, vybrané druhy

Výrobek Domestos 3 v 1 WC blok náhradní náplň 40g, vybrané druhy momentálně není v akci. Podívejte se na další produkty značky Domestos , či na podobné zboží z kategorie Drogerie a parfumerie nebo čistící prostředky nebo WC a odpady. .

Aktuální slevu na Domestos 3 v 1 WC blok náhradní náplň 40g, vybrané druhy zjistíte jednoduše nastavením Strážce slev .

Litujeme, ale tento produkt momentálně není v akci.

Podobné a související zboží

Reklama

Informace o výrobku

Značka: DomestosVýrobce: UNILEVERBalení: 40 gEAN: 8717163278543Kategorie: Drogerie a parfumerie / čistící prostředky / WC a odpady

Popis výrobku

Náhradní náplň. Domestos 3 v 1 WC blok je složen ze 3 speciálních vrstev a kombinuje 3 účinky: 1. likviduje prostředí pro množení bakterií. 2. brání tvorbě nehygienického vodního kamene. 3. díky obsahu parfémovaného gelového proužku zanechává dlouhotrvající svěží vůni. Domestos 3 v 1 poskytuje kompletní hygienickou čistotu po každém spláchnutí.

Příprava a použití

Zmáčknutím otevřete klec a zbylý materiál včetně nerozpuštěného gelu, po rozpustění WC bloku, vyhoďte do odpadkového koše a doplňte prázdnou klec náhradní náplní Domestos. Klec zmáčknutím uzavřete. Zavěste na hranu WC mísy a ujistěte se, že je na vodou oplachovaném místě. Poté si umyjte ruce.

 

 

Bezpečnostní varování

Bezpečnostní varování: Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku. Xi Dráždivý. Upozornění: Dráždí kůži. Nebezpečí vážného poškození očí. Škodlivý pro vodní organismy, může vyvolat dlouhodobé nepříznivé účinky ve vodním prostředí. Uchovávejte mimo dosah dětí. Zamezte styku s kůží a očima. Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou a vyhledejte lékařskou pomoc. Při požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte tento obal nebo označení. Používejte osobní ochranné prostředky pro oči a obličej. Obsahuje butylphenyl methylpropional, hexyl salicylate. Může vyvolat alergickou reakci.

 

Balení: Plastový balíček.

Podívejte se na nabídku výrobků Domestos v akci

Složení výrobku

 • 30 % a více aniontové povrchově aktivní látky
 • 5 % nebo více, avšak méně než 15 % parfém
 • Méně než 5 % fosforečnany
 • Butylphenyl methylpropional
 • Fosfonáty
 • Alpha isomethyl ionone
 • Benzyl alcohol
 • Limonene
 • Hexyl cinnamal
 • Linalool

  Platí do vyprodání zásob.
  Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.


  Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

  Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.